Drie koperdieven aangehouden in Maasbree
De politie heeft zaterdagmorgen rond 1.30 uur op de Laar twee vrouwen en een man aangehouden op verdenking van diefstal. De politie zag op de provinciale weg tussen Helden en Maasbree een auto met aanhanger rijden. Toen zij deze volgden, reed de auto met hoge snelheid weg. Op de Heeske stapten de drie inzittenden uit en vluchtten een bosgebied in.
Uit onderzoek bleek de aanhanger op 25 mei te zijn gestolen in het Brabantse Lieshout. De aanhanger was geladen met koperen leidingen. Het zoeken met honden in het gebied leverde niets op. Uiteindelijk werd het drietal op de Laar aangetroffen. Het betrof een 22-jarige vrouw uit Mariahout, een 23-jarige vrouw uit Eindhoven en een 32-jarige man uit Waalre.
Zij werden overgebracht naar het politiebureau waar zij voor verhoor in verzekering werden gesteld. De aanhanger en de lading werd in beslag genomen. De koperen leidingen bleken eerder die nacht gestolen bij een bedrijf aan het Industrieterrein in Panningen.
(Bron: Politie Limburg-Noord)
Headlines
- 18-05-2012 - Jorrit Hendrix wint EK voetbal onder 17
- 17-05-2012 - Busongeval in Maasbree
- 16-05-2012 - Prijsvraag voormalig gemeentehuis Kessel
- 15-05-2012 - Plastic Hero gaat dinsdag 15 mei naar Peel en Maas
- 14-05-2012 - Aftrap IPC Steengoed Helden
- 13-05-2012 - Koninklijke Onderscheiding voor Wim Strijbos uit Meijel
- 12-05-2012 - Marco Daniëls naar Volharding
- 11-05-2012 - Subsidie voor opwekking van duurzame energie
- 10-05-2012 - Vanaf zaterdag Kermis in Maasbree
- 09-05-2012 - "Panningen, Trots op Floriade!" van start
Reacties
- Er zijn nog geen reacties geplaatst.
