Eerste vliegtuigen landen op Traffic Port (Foto's)
Afgelopen zaterdag heeft er een grote vliegtuigverhuizing plaatsgevonden van Grubbenvorst naar Maasbree. De vliegtuigen moesten in Grubbenvorst vertrekken, omdat er vanaf 1 november niet meer gevlogen mag worden vanaf het vliegveld.
De oorspronkelijke locatie van het vliegveld is enige tijd geleden verkocht aan ontwikkelingsmaatschappij Californië BV. Op de oorspronkelijke locatie van de landingsbaan wordt al enkele maanden gebouwd aan kassen voor paprikateler Wijnen. Aangezien het nieuwe vliegveld in Traffic Port nog niet gereed was, werd de landingsbaan enige tijd geleden verlegd.
Zaterdag werden in totaal 13 micro light aircrafts (MLA’s) verhuisd naar het nieuwe vliegveld en verkeerseducatiecentrum Traffic Port in Maasbree aan de A67. Het waren de eerste vliegtuigen die Traffic Port aandeden. Het was overigens geen officiële opening, die vindt later plaats. Medio december gaat het airport op TrafficPort open voor andere vliegtuigen. Dit omdat nog niet alle benodigde vergunningen voor het vliegveld binnen zijn en het vliegveld ook nog niet helemaal af is.
Klik hier om de foto's van de laatste vlucht te bekijken.
(Bron: Traffic Port)
Gerelateerde berichten
- 22-05-2011 - Fotoimpressie 112-dag op TrafficPort
- 25-07-2010 - VliegveldTrafficPort Venlo binnen grenzen Peel en Maas
- 31-05-2009 - Beroepen tegen vliegveld bij Maasbree ongegrond verklaard
Headlines
- 04-02-2012 - Haags bezoek in Peel en Maas
- 03-02-2012 - Ron Genders tweede in Top 100PM Best presterende ambtenaar
- 02-02-2012 - Vijf Roemenen gepakt voor winkeldiefstal in Panningen
- 01-02-2012 - Peelpush verliest derby nipt
- 31-01-2012 - Grote belangstelling voor verkoop reststroken
- 30-01-2012 - Basisschool De Sjtadssjool uit Sittard winnaar KVL 2012
- 29-01-2012 - BuurtBemiddeling voor alle inwoners Peel en Maas
- 28-01-2012 - VluchtelingenWerk in gemeentehuis Peel en Maas
- 27-01-2012 - Vrijwilligers aan de slag in het archief van Peel en Maas
- 26-01-2012 - Hennepkwekerij in Panningse woning aangetroffen
Reacties
- Er zijn nog geen reacties geplaatst.
