Peelpush als vierde de playoffs in

Door NEWWORLD, maandag 20 februari 2012 07:23

Peelpush als vierde de playoffs in

Carnavalszondag heeft Peelpush Dames 1 de uitwedstrijd tegen Dynamo Apeldoorn overtuigend gewonnen. In Apeldoorn won de ploeg uit Meijel met 0-3 (setstanden: 20-25, 18-25, 23-25).

Onder luide aanmoediging van veel meegereisde Peelpush-supporters, startten Marloes Vermeulen, Laura Bock, Petri Monsewije, Anne Janssen, Lieke Clerkx, Floor Berden en de van griep herstelde libero Karin Mennen aan de wedstrijd. In de eerste set ging de strijd lang gelijk op. Peelpush startte een beetje slordig en er werd van beide kanten geen mooi volleybal getoond. Het breekpunt in deze set kwam op serve van Anne Janssen. Middels slim serveren wist zij de thuisploeg onder druk te zetten. Petri Monsewije had in deze fase enkele mooie blokkades en mede hierdoor wist Peelpush een gaatje te slaan om dit vervolgens niet meer uit handen te geven. Met 21-25 ging de winst naar Peelpush.

In de tweede set startte Esther Cramer als spelverdeelster. De gasten begonnen sterk en namen al snel een 2-9 voorsprong. Dynamo wist echter terug te komen en bij 11-11 besloot trainer/coach Johan Leenders tot een dubbele wissel. Marloes Vermeulen en Monique Vissers kwamen in het veld en dit had het gewenste effect. Peelpush wist het spel weer op te pakken en opnieuw werd er goed geblokkeerd, met ditmaal een hoofdrol voor Anne Janssen. Peelpush speelde degelijk en stevende snel af op setwinst, 18-25.

De Meijelse ploeg was van plan dit door te trekken in de derde set, wat in eerste instantie aardig leek te lukken. De aanvalsters van Peelpush wisten hun punten te scoren en bij 10-17 leek de set gewonnen. Ook nu werd duidelijk dat je dit soort gedachten niet mag hebben tijdens een wedstrijd, want een strijd is pas gestreden bij het laatste fluitsignaal. Dynamo gaf zich namelijk niet gewonnen en met een 'alles of niets-serve' werden enkele aces geserveerd. Peelpush maakte vervolgens nog enkele eigen fouten waardoor de stand ineens gelijk stond bij 21-21. Op dat moment nam Karin Mennen haar ploeg op sleeptouw door een spectaculaire bal te verdedigen die in een keer over het net werd gespeeld. Dynamo wist deze bal te verwerken maar aan het net stond vervolgens Petri Monsewije te wachten die het punt wist te maken. Dit gaf Peelpush het laatste zetje en met 23-25 ging de derde set, en daarmee de overwinning, naar Peelpush.

Met deze 3 punten staat Peelpush definitief op de vierde plek alvorens de playoffs in te gaan. De vierde plek werd gevierd door de ploeg want fysiotherapeute Hanneke van Leusden had hen maanden geleden al beloofd een viergangendiner voor te schotelen wanneer de vierde plek zou worden veroverd.

(Bron: Vershuys.com Peelpush / Foto: Wim Simons)


Nieuwsfoto's bezoekers


Gerelateerde berichten


Headlines


Reacties

  • Er zijn nog geen reacties geplaatst.